Kurz patchworku - umění quiltingu

Kurz patchworku - umění quiltinguV dubnu tohoto roku se čtenáři mohou těšit na další knihy, které jim přinesou nejen napínavé příběhy a skvělé čtenářské zážitky, ale také pěknou porci nových dovedností. Kniha Kurz patchworku – umění quiltingu patří mezi literaturu, která zaujme především ženy. Tato literatura spadá mezi knihy věnované hobby a domácnosti a zabývá se tím, co má v samotném názvu. Ženy mají rády manuální práce, a tak právě sešívání a prošívání je to, s čím mohou strávit mnoho příjemných chvil.
Patchworkem rozumíme sešívání látek tak, že z menších tvarů skládáme větší celky, které pak tvoří geometrické obrazce. Kniha Kurz patchworku – umění quiltingu tak každou ženu naučí sešívání a vytváření těch nejhezčích vzorů. Patříte mezi ženy, které se už dávno chtěly naučit techniky prošívání? Pak právě pro vás je určena tato kniha. Nejen sobě, ale také svým známým můžete vytvořit přikrývku, polštář či třeba prostírání. Možností je opravdu hodně a s knihou Kurz patchworku – umění quiltingu jich bude ještě více.
Tuto knihu vydává nakladatelství Ikar na začátku měsíce duben a všem ženám a možná ne pouze jim nabídne celých 176 stran věnovaných patchworkovým vzorům. Kurz patchworku – umění quiltingu vás seznámí se všemi tajemstvími, která v sobě skrývá prošívání, lemování či polstrování, naučíte se celou řadu technik, díky nimž získáte nové zkušenosti a dovednosti. Kniha Kurz patchworku – umění quiltingu vám poradí s nejrůznějšími módními i bytovými doplňky nebo třeba kabelkami. Nenechte si proto ani vy ujít nové zkušenosti a dopřejte si dovednosti, se kterými prožijete plno odpočinkových chvil.
Myslíte, že kniha Kurz patchworku – umění quiltingu vás časem omrzí? Kdepak. S touto knihou se naučíte mnohé techniky, které pak můžete využít a díky vlastním nápadům a kreativitě vytvořit prakticky cokoliv, co vás napadne. Opravdu záleží pouze na vás.

Nahoru