Tygrovo prokletí

Tygrovo prokletíPokud patříte mezi milovníky literatury, která spadá mezi sci-fi a fantasy, pak si i v květnu roku 2012 přijdete na své. Hned na začátek je pro vás připravena kniha, která s prvky těchto žánrů rozhodně nešetří. Tygrovo prokletí vydává nakladatelství CooBoo a jistě nepůjde o jedinou knihu, kterou si budeme moct od její autorky přečíst. Colleen Houcková má na svém kontě další dvě knihy, které si čtenáři skutečně zamilovali.
Colleen Houcková patří mezi autorky, jejíž knihy se staly bestsellery. Série knih pod originálním názvem Tiger’s Curse series se doposud dočkala již tří úspěšných pokračování a na říjen tohoto roku je plánováno další. U nás nyní vychází kniha první, Tygrovo prokletí, můžeme však předpokládat, že nezůstane pouze u ní. Colleen Houcková sama patří mezi vášnivé čtenáře a mezi její oblíbené žánry se řadí právě sci-fi a fantasy, ale také dobrodružství, romantika či akční literatura. Mimo kariéru spisovatelky má za sebou také sedmnáct let, kdy pracovala jako národní certifikovaná tlumočnice znakové řeči. V současné době tato spisovatelka žije se svým manželem ve státě Oregon a mezi její mazlíčky patří obrovská sbírka plyšových tygrů.
Kniha Tygrovo prokletí patří mezi ty, které čtenáře chytnou a nepustí od samého počátku. Její hlavní hrdinkou je teprve sedmnáctiletá Kelsey Hayesová, která sama ještě netuší, jak bohaté léto zažije. Ani ve snu by ji nenapadlo, že právě ona se bude snažit prolomit tři sta let starou indickou kletbu. Vypraví se proto až na druhou stranu zeměkoule, a to spolu se záhadným tygrem Renem. Kelsey tak z ničeho nic začíná život plný dobrodružství, ale také záhad, magie, temných sil. Brzy zjistí, že musí obětovat vše, aby kletbu mohla zrušit jednou pro vždy. Podaří se tento úkol splnit? Právě o tom vypráví první díl bestselerové série nazvaný Tygrovo prokletí. Nenechte si jej ujít ani vy.
 

Nahoru