100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova

Kód: 7234714

Úplný název:

100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 208 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Překrásná výpravná publikace provede čtenáře těmi nejkrásnějšími místy Itálie. Od nejvyšších vrcholků Alp s malebnými vesničkami a horskými pastvinami, přes vyhřáté pláže a větrná pobřeží až k nejjižnějšímu cípu země. Ve výčtu zajímavých lokalit nechybějí ani největší a nejslavnější italská města, jako jsou Řím, Milán, Benátky, Pisa či Neapol. Kvalitní barevné fotografie čtenáři zprostředkují atmosféru země plné slunce, vína, dobrého jídla, módy a úchvatných památek.
Benefity:
* obsáhlé portréty nejzajímavějších památek a přírodních krás Itálie
* přehledný souhrn základních turistických informací (poloha místa či památky, nejvhodnější doba k návštěvě, doprava, gastronomie a další užitečné údaje či zajímavosti)
* mapky zobrazující polohu daného místa
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / 100 divů Itálie - Historie, kultura a přírodní krásy Apeninského poloostrova