100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h

Kód: 2475324

Úplný název:

100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h (Výborná Lucie, Pokorný Jan): Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi

Autor a popis:

Výborná Lucie, Pokorný Jan, Grada, 256 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
246 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
 

Projekt 100 statečných navazuje na úspěšných 90 statečných, jimiž Český rozhlas vloni oslavil 90. výročí od začátku svého vysílání. V roce 2014 si moderátoři ukousli ještě větší sousto. Hostů bylo 100 a rozhovory trvaly 52 hodin. Tým redaktorů, grafiků, editorů a korektorů nonstop zpracovával rozhovory pro jejich knižní vydání a nakladatelství Grada je vydalo za rekordních 24 hodin. Dostáváte tak do ruky nejenom sérii sta rozhovorů s pozoruhodnými osobnostmi naší země, ale také knihu, z níž je cítit atmosféra překonávání rekordu, okamžiky chvilkové únavy moderátorů, techniků a dalších lidí z týmu, který se o akci ve dne v noci staral. A v závěru ucítíte úlevu, že to všichni dokázali a že rozhovory leccos daly účinkujícím i posluchačům Českého rozhlasu. A jak se právě můžete přesvědčit, velmi dobře se i čtou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / 100 statečných - Rozhovory Lucie Výborné a Jana Pokorného se zajímavými osobnostmi - 100 h