100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů

Kód: 2608147

Úplný název:

100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů (Merta František): malováno z podpisu

Autor a popis:

Merta František, Alman, 108 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
105 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

V této pozoruhodné knížce, je na každé stránce obrázek a jméno dotyčné osoby, její vlastnoruční podpis a tenhle podpis (zvlášť, či dohromady příjmení a jméno) je zakomponován do obrázku a je na vás, zda jej hledáte a najdete, či nikoli. O největším Čechovi se dočtete až na konci knihy. Autor posháněl podpisy osobností a namaloval z jejich podpisů taky obrázky. Pak podle fotografií maloval i obličeje. Maloval zpočátku kohokoli, kdo ho napadl - hlava, nehlava (sportovec, politik, malíř, vědec, atd.), jak listoval po internetu. Ale později to bylo těžší někoho vybrat. Například takový Karel IV., Jiří z Poděbrad, či Přemysl Otakar II., ti vůbec nemají podpis na internetu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / 100 velkých Čechů plus jeden největší - malováno z podpisů