1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové

Kód: 2422806

Úplný název:

1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové (kol.):

Autor a popis:

Knižní klub, 512 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
1 039 Kč (1 299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Výběru z nejzajímavějších, nejznámějších a umělecky nejhodnotnějších děl výtvarného umění Západu se sestra Beckettová zhostila s velkým osobním zaujetím. Vybrala práce více než pěti set nejvýznamnějších umělců. Každého představují většinou dvě reprezentativní díla, podrobně popsaná, s upozorněním na zajímavé detaily. Čtenář tak získává přehled o široké paletě evropského výtvarného umění. Zvláštní pozornost je věnována slavným obrazům a jejich tvůrcům, např. Leonardu da Vinci, Velázquesovi a Goyovi. K výjimečné hodnotě publikace přispívá vynikající kvalita reprodukcí. Díla velikánů - Dürera, Moneta, Miróa, Raffaela, Rubense, Picassa... můžete obdivovat v plné kráse.
Sestra W. Beckettová se proslavila svým seriálem v televizi BBC o historii umění.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 1000 nejkrásnějších obrazů historie sestry Wendy Beckettové