1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel

Kód: 2422588

Úplný název:

1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel (Fleischer Wolfgang):

Autor a popis:

Fleischer Wolfgang, Knižní klub, 336 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
519 Kč (649 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tanky a další obrněná technika představují díky své mobilitě, palebné síle a velikosti fascinující fenomén. Jsou vývěsním štítem moderních ozbrojených sil na celém světě. Tato publikace, obsahující více než tisíc fotografií s detailním popisem, dokumentuje dramatické dějiny vývoje obrněných vozidel a přináší průřez historií obrněné techniky od jejích počátků až do současnosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Vojenské zbraně

 
Knihkupectví / Military / Vojenské zbraně / 1000 tanků a vojenských vozidel - Pásová vozidla, nákladní automobily, terénní a obojživel