101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii

Kód: 2512326

Úplný název:

101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii (Freeman Michael):

Autor a popis:

Freeman Michael, CPress, 158 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
34 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Toužíte vědět, jaká tajemství si před námi schovávají profesionální fotografové? Máte jedinečnou možnost to zjistit, a to rovnou od světoznámého profesionálního fotografa Michaela Freemana! Renomovaný fotograf a autor několika bestsellerů o fotografování se s vámi tentokrát podělí o nejtajnější tipy a triky ze své každodenní praxe. Na základě vašich dlouholetých zkušeností vás naučí, jak zlepšit kvalitu vašich fotografií pomocí jednoduchých, snadno proveditelných triků. Vysvětlí vám, jak je třeba při fotografování přemýšlet, aby byly vaše fotografie jedinečné, ale hlavně to, že bez ohledu na vybavení můžete vždy fotografovat jako profesionál. Tajemství profesionálů totiž nespočívá v drahém vybavení, ale v umění ho správně použít, využít jeho možnosti na maximum a dokázat rozvinout svou fotografickou kreativitu. To vše v této knize naleznete, v jednoduché a čtivé formě očíslovaných tipů, praktických rad a triků. Autor si nenechá žádné tajemství pro sebe, ať už se jedná o specifický postup práce, způsob přemýšlení nad kompozicí snímku nebo o výtečný nápad s prostým pytlíkem rýže. Tak je vyzkoušejte!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Škola fotografování

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / Škola fotografování / 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii