12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin)

Kód: 7304119

Úplný název:

12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin) (Kolář Jan):

Autor a popis:

Kolář Jan, Akropolis, 296 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
218 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Že rozhovor nemusí být jen informativní, o tom nás přesvědčuje kniha Jana Koláře. Jeho původně novinová interview nejsou vázána na nějakou časovou událost, do značné míry jsou bilanční a představují vlastně jakési medailony výrazných individualit českého uměleckého světa. **Je v nich přece jenom snad zachyceno cosi "nadčasového": životaběh zpovídaného umělce, atmosféra doby, výklady, jistěže osobní, tvorby, postojů a reakcí na události kulturní a společenské. **Kniha přináší
rozhovory, mapující umělecké osudy takových osobností, jako jsou Petr Nárožný, Ladislav Smoček, Jan Schmid, Jiří Krejčík, Miloš Forman, Zdeněk Svěrák, Pavel Kohout, Jiří Suchý, Ludvík Kundera, Jan Švank-majer, Věra Chytilová a Jiří Menzel.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká současná literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Česká literatura / Česká současná literatura / 12 x v hlavní úloze (Rozhovory z Divadelních novin)