140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek

Kód: 8725018

Úplný název:

140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek (Piťha Jan): 2. svazek

Autor a popis:

Piťha Jan, Forsapi, 72 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
118 Kč (160 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V každém knihkupectví je složité vyhnout se publikacím o zdravé výživě a o vhodném zdravotním stylu. V těchto knihách nalezneme doslova tisíce dobrých či horších rad, co bychom měli či neměli jíst nebo dělat s našimi těly. Lze je v podstatě rozdělit na dva druhy. V prvních se autoři snaží napsat vše, co o dané problematice vědí, či si myslí, že vědí, a ohromit čtenáře svými znalostmi. Tyto knihy jsou však méně přehledné a často v nich nenajdete správné odpovědi na některé důležité otázky. Druhý typ knih je psán autory, kteří se snaží odhadnout, co by čtenáře mohlo skutečně zajímat či jaká informace by jim mohla pomoci a podřídí tomu i své psaní. Tento typ knih i autorů je nám samozřejmě mnohem sympatičtější, a to zvláště, pokud jsou jimi podávané informace v pořádku. V této knize jsme se pokusili o třetí cestu. Nezatěžovali jsme se příliš usilovným přemýšlením nad tím, co by naše čtenáře mohlo zajímat a rovnou jsme použili dotazy, na které jsme v průběhu let existence Fóra zdravé výživy dle nejlepšího vědomí a svědomí odpovídali na telefonních linkách a webových stránkách (www.fzv.cz). Pouze jsme otázky a odpovědi systematicky roztřídili do několika skupin, mírně formálně upravili a opatřili na začátku krátkými úvody a komentáři. Hlavními autory knihy jsou tedy naši tazatelé, kterým jsme se snad našimi znalostmi pomohli zorientovat v problematice zdravé výživy a související problematiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách - II. svazek