150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a

Kód: 7217777

Úplný název:

150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a (Veselý Luboš Xaver):

Autor a popis:

Veselý Luboš Xaver, JOTA, 112 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
22 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Luboš Xaver Veselý říká, že s Jiřím Paroubkem se dělá rozhovor dobře. Obecně to platí u všech, kteří mají o čem vyprávět. Na druhou stranu tady funguje skutečnost, že lidé, kteří poskytují rozhovory často, už na většinu věcí někdy někomu odpověděli, což je drobná komplikace, ale představit předsedu ČSSD jako člověka - zatím autor nevzdává.
V rádiu vedl Luboš Xaver Veselý s Jiřím Paroubkem během šetsi let celkem devět rozhovorů. Několikrát spolu hovořili na různých akcích, vyměnili si celkem asi deset esemesek a domnívá se, že toho o něm ví celkem dost. Hlavním důvodem, proč přijal nabídku vést s předsedou ČSSD rozhovor pro knížku je ten, že ho považuje za chlapa, kterému se dá věřit. Ze svého pohledu rozhlasového moderátora vidí Jiřího Paroubka ještě v jedné důležité souvislosti: ať je před volbami nebo není, chová se k němu vždycky stejně. .....
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / 150 otázek pro Jiřího Paroubka - Rozhovor s předsedou České sociální demokratice v únoru a