1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD

Kód: 2510541

Úplný název:

1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD (Anglictina.com):

Autor a popis:

Kol., EDIKA, 100 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
221 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Naučíte se 1000 slovíček za 10 dní? Možná řeknete, že to není možné. Jenže ono záleží na tom, z jakého konce tento úkol uchopíte. Pokud se začnete učit slova, která jsou téměř stejná v angličtině i češtině, zjistíte, že si taková slovíčka osvojíte pětkrát rychleji než „obyčejná“ slova. Moderní jazyky obsahují překvapivě velký počet slov, která jsou si podobná nebo jsou dokonce identická. Kniha 1500 slov přináší výběr nejdůležitějších identických termínů v angličtině i češtině. Slovník je první svého druhu na českém trhu a stane se neocenitelnou pomůckou všem, kdo chtějí a potřebují rychle a razantně rozšířit svou slovní zásobu. Je velmi užitečnou pomůckou pro manažery, vysokoškoláky i maturanty. Zdymadla téměř bez námahy vynesou do vyšší nadmořské výšky i velké tankery. Vzdušné proudy udrží větroně i celý den ve vzduchu bez spálení jediného litru benzínu. Podobně 1500 slov vám rychle a téměř bez námahy rozšíří slovní zásobu. Doporučujeme studovat spolu s titulem 2000 nejpoužívanějších anglických slov. Publikace je vytvořena autorským týmem internetové jazykové školy www.angličtina.com. O autorech: Autoři projektu pod vedením Petra Špirka a Karla Jamese Pratera mají již více než desetileté zkušenosti s výukou angličtiny. Své poznatky nyní spojují s moderní technologií a připravují multimediální učebnice (audio, video, animace, interaktivní cvičení) speciálně určené pro české studenty.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / 1500 anglických slovíček, která se rychle naučíte - verze se 4 audio CD