200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti

Kód: 8738328

Úplný název:

200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti (Cunliffe Tom): Zlepšete své jachtarské schopnosti a znalosti

Autor a popis:

Cunliffe Tom, IFP Publishing, 120 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Jachtařina nejsou jen vítr a plachty. Plavba na plachetnici vyžaduje od kapitána znát devatero řemesel, být psychologem, navigátorem, a třeba i chůvou. Moře přitom umí klást nástrahy a překážky, které je nutné překonávat vždy a za všech okolností. Právě pro tyto případy přináší Tom Cunliff ve své publikaci 200 tipů pro jachtaře, spoustu rad a nápadů, jak si jachtařské řemeslo ulehčit, jak plout chytře a bezpečně a jak být lepším námořníkem.
Tom Cunliff je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti námořního jachtingu. Napsal více jak 25 knih a je pravidelným přispěvovatelem jachtařských magazínů Yachting Monthly, Practical Boat Owner, Yachting World a Sail magazine. Čechách vyšla jeho velmi úspěšní kniha Velká kniha umění jachtingu, kterou si čeští jachtaři velmi oblíbili.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 200 tipů pro jachtaře - Zlepšete své jachtařské schopnosti a znalosti