2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap

Kód: 3972350

Úplný název:

2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
280 Kč (413 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s tvrdou vazbou a bočním překlápěcím klipem s magnetem proti samovolnému otevírání a poškození. Desky jsou zdobeny složitými vzory květin na černém podkladu, což připomíná francouzský vzor z let kolem roku 1860, který se používal také jako šablona pro výrobu látek. Francouzský Lyon byl vyhlášeným místem, kde nejlepší z nejlepších vyráběli drahé luxusní látky. Kolekce čerpá inspiraci v prvcích přírodního světa a jejich pozoruhodné struktuře. .
Diář je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících a diářích je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / 2014 Diář - Filigree Floral Ebony Mini Day-At-A-Time Wrap