2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time

Kód: 3972352

Úplný název:

2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
280 Kč (413 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s hedvábným vzorem v sytě fuchsiové barvě s tvrdou vazbou a magnetickou zavírací sponou proti samovolnému otevírání a poškození. Hřbet ozdobený černým páskem. Kolekce French Ornate je věnována odkazu tradice tkaní hedvábí ve Francii. Vynález tkalcovského stavu na hedvábí roku 1804 umožnil řemeslníkům vytvářet stále složitější vzory. Tyto vzory byly použity jako předlohy na výzdobu desek zápisníků za účelem připomenout jas hedvábí z této klasické éry.
Zápisník je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / 2014 Diář - French Ornate Fuchsia Mini Day-At-A-Time