2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time

Kód: 3972353

Úplný název:

2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time (kol.):

Autor a popis:

Paperblanks, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
280 Kč (413 Kč)
  / ks  
koupit
 

Diář ruční výroby s tvrdou vazbou zdobený starobylým modro-zlatým květinovým vzorem Williama Morrise, jednoho ze zakladatelů hnutí Arts and Crafts.
William Morris (1834-1896) byl z jedním nejvíce oslavovaných umělců hnutí Arts and Crafts, které vzniklo ve Velké Británii koncem 19. století navzdory průmyslové revoluci, která propagovala stroje a strojovou výrobu. Hnutí Arts and Crafts oslavovalo a oceňovalo středověkou (především gotickou) řemeslnickou práci a návrat k ruční výrobě, která jediná mohla vdechnout vyrobeným věcem život.
"Nechci umění jen pro pár vyvolených, nechci vzdělání jen pro pár vyvolených, nechci svobodu jen pro pár vyvolených… Nač je nám umění, když ho nemůžeme sdílet?"
Diář je opatřen praktickou textilní záložkou a kapsičkou na zadní vnitřní straně desek pro ukládání vizitek, poznámek a vzpomínek. Desky jsou opatřeny štítkem s informacemi. Speciální papír ve všech zápisnících a diářích je vyráběn exkluzivně pro Paperblanks, tak aby se stránky co nejméně propisovaly. Navíc při výrobě prochází papír zvláštní jílovou úpravou, jež zamezuje přílišné absorpci inkoustu. Papír neobsahuje kyseliny a surovinou pro jeho výrobu je pouze obnovitelná dřevní hmota. Knižní vazba je 100% recyklovatelná a je zhotovena v Evropě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Produkce Paperblanks

 
Knihkupectví / Kalendáře / Produkce Paperblanks / 2014 Diář - Morris Windrush Mini Day-At-A-Time