22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky)

Kód: 7252176

Úplný název:

22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky) (Ježková Alena):

Autor a popis:

Ježková Alena, PRÁH, 104 stran, jazyk - španělština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Česká republika je zemí s bohatou historií, kde se odjakživa protínaly vrcholné kulturní a umělecké vlivy celé Evropy. Množství vzácných stavitelských památek - hradů, zámků, klášterů a historických měst, je tu nepřeberné.

Tato kniha nabízí čtenáři mnohem víc, než pouhý přehled nejkrásnějších míst v Čechách. Magie každého z nich je však skrytá, nenalistujete ji v žádném průvodci. Podílí se na ní architektura a historické děje, především však staré legendy a pověsti. V nich se odráží historie, zázraky i kouzla, stejně jako podivuhodné příběhy, naděje a touhy lidí, kteří tu v dávných dobách žili.

22 leyendas checas narra cuentos sobre la fundación de la ciudad de Karlovy Vary por el Rey de Bohemia y Emperador Carlos IV, sobre el reparto del patrimonio de los senores de la Rosa en Český Krumlov o sobre los estragos causados por los demonios del Castillo de Karlštějn. Llegará a saber cómo se descubrió la plata en Kutná Hora, cuál es la habitación embrujada que esconde el Palacio de Litomyšl y aún cómo eran las natillas que preparó la Dama Blanca de Jindřichův Hradec. Averiguará para quién hizo soltar Carlos IV ruisenores en los bosques de Křivoklát. Disfrutará con la lectura de lo que se contaba sobre el caballo blanco de Petr Vok en Třeboň. Llegará a saber el cómo y el por qué del origen de la célebre colección de obras de arte en el Castillo de Konopiště o de la triste historia del nombre del Prado de la Ejecución bajo el Castillo de Hluboká.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / 22 leyendas checas / 22 českých legend (španělsky)