30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin

Kód: 7321639

Úplný název:

30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin (Manning Russell Re):

Autor a popis:

Manning Russell Re, Fortuna Print, 160 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Bohové provázejí lidstvo od samého počátku historie a jsou neodmyslitelnou součástí kultury a tradic. Sikhismus, luteránství, islám a spiritismus? Jistě, už jste o o těchto náboženstvích slyšeli, ale... Víte doopravdy, na jakých myšlenkách tyto duchovní směry stojí? Kam sahají jejich duchovní kořeny? Znáte jejich bohy a rituály?
Autoři publikace 30 vteřin na náboženství, vážení univerzitní učitelé a vědci, vytvořili jedinečného knižního průvodce duchovním světem naší planety. Nevytýčili si jednoduchý úkol. Podat stručný, ale naprosto výstižný výklad na ploše jedné stránky textu a jednoho vyobrazení se zdá skoro nemožné - vždyť některá náboženství jsou stará tisíce let... Autorům se to však podařilo a vy máte díky tomu možnost snadno a rychle se v tématu zorientovat. Najdete tu nejdůležitější aspekty, obřady, vůdčí osobnosti a historii i současnosti padesáti náboženství napříč geografickým i kulturním spektrem. Je to vskutku fascinující svět!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / 30 vteřin na náboženství - 50 významných náboženství, o nichž získáte přehled za 30 vteřin