30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle

Kód: 7321641

Úplný název:

30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle (Taylor Steven L.):

Autor a popis:

Taylor Steven L., Fortuna Print, 160 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jistě máte alespoň zhruba jasno v nejběžnějších politických výrazech, jako jsou například pravičák, levičák či nacionalista, ale uměli byste říci, jaký směr představují neokonzervativci? A co pojmy jako oligarchie nebo anarchosyndikalismus? Všichni asi uznáváme, že politika patří k nejčastějším a nejžhavějším tématům společenských debat, ale přiznejme si, nestalo se, že nás v politické hádce někdo doběhl a nachytal, že nám zkrátka došly argumenty?


Kniha 30 VTEŘIN NA POLITIKU vám pomůže těmto trapným momentům se vyhnout. Špičkoví politologové a další odborníci, kteří jsou v politice doma, se zde pokusili jasně, nezkresleně a věcně charakterizovat 50 nejprovokativnějších „ismů“, „archií“ a „kracií“, které od dob patrně nejvýznamnějšího athénského státníka Perikla hýbou světem. Na každé heslo dostali jen dvě strany a jeden obrázek, který ovšem někdy může být výmluvnější než dlouhá teoretická úvaha.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / 30 vteřin na politiku - 50 nejprovokativnějších politických teorií, o nichž získáte přehle