3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D)

Kód: 6535339

Úplný název:

3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D) (kol.):

Autor a popis:

MagicBox, 0 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
169 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

2012 / Dokument / 52 minut / NěmeckoVydejte se na dobrodružné putování tropickými deštnými pralesy Kostariky. Octnete se v naprosto panenské džungli a setkáte se s leguány, jedovatými hady nebo třeba s opicemi kapucíny. To jsou ale jen tři z mnoha tisíců druhů živočichů, které v této oblasti žijí. Vrcholem naší výpravy bude setkání s jedním z posledních původních obyvatel této země. Indiáni žijí v této oblasti po staletí v harmonii s přírodou. Naše expedice vás zavede do jednoho z posledních rájů na Zemi.Hrají:
Režie: Norbert VanderZvukové formáty:anglicky - DTS-HD Master Audio 5.1česky - DTS-HD Master Audio 5.1Titulky: česky, Obrazové formáty: 16:9Bonus:• Fotogalerie• Trailer
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Filmy

 
Knihkupectví / Filmy / 3D Blu-ray: Světové přírodní dědictví: Kostarika - Národní park Guanacaste (Blu-ray 3D)