4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi

Kód: 9054882

Úplný název:

4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi (Ernestová Lucie): Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné ucení zemepisu

Autor a popis:

Ernestová Lucie, Gao, 8 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Hry pro předškoláky a malé školáky, při kterých zábavnou cestou získají základní zeměpisné znalosti. Při jejich hraní vzniká prostor pro vytváření vlastních příběhů a vzájemnému špičkování. Základní princip her je založen na náhodném hodu kostkou, ale mincové žetony přinášejí do hry možnost taktizovat a rozhodovat se.

Při Objevitelské hře budete objevovat známá místa všech kontinentů, získávat tolary, bojovat s piráty a obírat je o jejich poklady.

Ve hře Evropou křížem krážem musíte navštívit daný počet hlavních měst. Zábava graduje v momentě, kdy je většina měst obsazena a hráč se musí rozhodnout, do které části Evropy se vydá pro své poslední město.

Hedvábná stezka nás provede starobylou obchodní cestou přes celou Asii až do Číny a Indie, kde si za získané peníze hráči koupí loď, se kterou plují do cíle. Cesta je plná bonusů a nástrah, kde mnohé těžkosti můžou být i výhodou.

Horolezecká čtyřka je jednoduchá logická hra pro dva hráče, vycházející z principu piškvorek.

Vložený doplněk: Látkový pytlíček obsahuje 1 dřevěnou kostku a 4 dřevěné figurky, plato se 40 žetony (pytlíček a plato jsou pevně zavěšeny uvnitř vazby na šňůrce s brzdičkou)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / 4 cestovatelské hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení zeměpi