4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou

Kód: 7390427

Úplný název:

4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou (Hay Louise L.): Podle Louise L. Hay a Jamese D´ Adama

Autor a popis:

Hay Louise L., Omega, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
280 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Dr. James D'Adamo vstoupil na pole přírodní medicíny v roce 1970 s revolučním objevem a programem zdravého života v závisloti na krevní skupině každého člověka. Moderní přírodní léčitelství bylo tehdy v plenkách a jeho knihy byly mezi prvními. Sestavil jedinečný a individuální léčebný plán, který dával do souvislosti krevní skupinu s dietou, cvičením, prevencí a duchovní praxí. Téměř o 30 let později, když lidé na celém světě stále více věří přírodním léčebným prostředkům, přichází tato kniha. Dr. D'Adamo nás v ní vybízí k převzetí odpovědnosti za vlastní zdraví a prevenci chronických degenerativních chorob pomocí svých nejnovějších objevů, které mu umožnily úspěšně léčit více než 50 000 pacientů. Vysvětluje, které potraviny a cvičení jsou pro každého z nás vhodné a jaké přednosti a nedostatky nám byly přisouzeny při narození.
Tato kniha obsahuje čerstvé a aktualizované poznatky Dr. D'Adama a zahrnuje recepty, cvičební plány a paletu přírodních terapií, které doporučuje svým pacientům. „Prevence je nejdokonalejší léčba,“ píše Dr. D'Adamo, „na světě jsme všichni za určitým účelem a musíme usilovat o jeho fyzické i duševní naplnění. A to jde, jen když je tělo zdravé a mysl jasná. Krevní skupiny jsou přírodní pravdou, a pokud jí budeme věřit, poskytne nám fyzické a duševní zdraví."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / 4 krevní skupiny - Prevence nemocí cílenou výživou