4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo

Kód: 9054883

Úplný název:

4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo (Ernestová Lucie): Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné ucení prírodopisu a angl

Autor a popis:

Ernestová Lucie, Ernestová Lucie, 8 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Hry pro malé školáky i předškoláky, které zábavnou cestou seznamují děti se světovými zvířaty, evolucí a evropskými ptáky. Při jejich hraní vzniká prostor pro vytváření vlastních příběhů a vzájemné špičkování.
Ptačí hra vám poslouží i jako atlas ptáků. Bouřky, souboje s kočkou nebo nahánění ornitologem se zas postarají o napětí a zábavu.
Ve hře Evoluce se jistě pobavíte, když vašemu vytouženému lvu narostou ploutve nebo listy. Cílem je ale vyvinout se ve vybrané zvíře správně. Zábava na stromě života je zaručena!
V Pytlácké hře se jako tým snažíte osvobodit zvířata, která nebezpeční pytláci drží v zajetí. Cestujete po celém světě a ochraňujete zvířata všech kontinentů. Spolupráce je nutná, neboť pytláci mohou být velmi silnými protivníky a napětí během hry stoupá!
Crazy animals aneb Bláznivá zvířata je jednoduchá hra, při které děti skládají potrhlé věty o zvířatech v češtině a angličtině.

Vložený doplněk: látkový pytlíček obsahuje 1 dřevěnou kostku a 4 dřevěné figurky, plato se 40 žetony (pytlíček a plato jsou pevně zavěšeny uvnitř vazby na šňůrce s brzdičkou)
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / 4 přírodovědné hry - Leporelo her s kostkou, figurkami a žetony, pro zábavné učení přírodo