4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami

Kód: 9054880

Úplný název:

4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami (Ernestová Lucie): Leporelo herních plánu s kostkou a figurkami

Autor a popis:

Ernestová Lucie, Gao, 4 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
220 Kč (315 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

- leporelo se 4 herními plány - kostka a dřevěné figurky v látkovém pytlíčku - jednoduchá variabilní pravidla všech her - zábavný obsah Leporelo obsahuje 4 originálně a vtipně ilustrované herní plány stolních her na míru šité předškolákům, u kterých se pobaví celá rodina. Atraktivní témata mašinek, čarodějnické školy či pirátských pokladů se stávají inspirativním prostředím pro vytváření vlastních příběhů a legend ke hře. Těžiště stolních her pro děti je hlavně v legraci při hře a nikoliv v zákeřném soupeření. Při stolní hře se budete radovat nad rychlými postupy vpřed. Avšak ani náhlé nezdary vás nemusí zarmoutit, ba dokonce vás jejich příčiny pobaví. Tři tématické stolní hry pro děti doplňuje hra Chytrá opice, při které si děti rozšiřují slovní zásobu a bystří myšlení. Najdete tu i několik hledaček. Všechny hry mají jednoduchá intuitivní pravidla a vše co potřebujete je jen kostka a figurka pro každého hráče, které jsou součástí leporela. To si poskládáte pro každou hru dle potřeby. Stolní hry pro děti: Rozměr rozložené knihy je 98 x 34 cm. Rozměr složené knihy je 27 x 34 cm.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / 4 veselé hry - Leporelo herních plánů s kostkou a figurkami