5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ)

Kód: 8681747

Úplný název:

5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ) (Papoušková A., Kvirenc J.): Cvicebnice k prijímacím zkouškám na strední školy

Autor a popis:

Papoušková A., Kvirenc J., SOBOTÁLES, 176 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
115 Kč (150 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Komu je příručka určena?
Příručka poslouží hlavně těm z vás, kteří se chystají skládat přijímací zkoušky na střední školu po 5., 7. nebo 9. třídě. Je však určena úplně všem, kteří si chtějí prověřit své znalosti a přehled v českém jazyce, historii a kultuře.
Co v příručce najdete?
Příručka obsahuje soubor úloh z českého jazyka pro 5. ročník (10 variant), pro 7. ročník (10 variant) a pro 9. ročník (rovněž 10 variant). Dále v příručce najdete otázky ke kulturně-historickému přehledu pro 5. ročník a soubor úloh ke kulturně-historickému přehledu pro 9. ročník (15 variant).
Úlohy z českého jazyka se opírají o učivo základní školy. Každá varianta je rozdělena do tří částí. V první části si procvičíte pravopis. Úlohy v druhé části vždy vycházejí z konkrétního textu a zaměřují se hlavně na gramatiku (tj. na tvarosloví a větnou skladbu) a na nauku o slovní zásobě. Třetí část, která se k výchozímu textu nevztahuje, obsahuje zejména úlohy ze slohu, ale také různé jazykové hádanky, hlavolamy i otázky z literatury.
Neméně důležitou součástí publikace je řešení všech úloh a seznam knižních titulů, z nichž byly vybírány pracovní texty.
K čemu příručka slouží?
Příručka je především vhodným materiálem k přípravě na přijímací zkoušky. Je však pojata šířeji – jako cvičebnice. Slouží tedy k procvičování, opakování, upevňování, ale i k prohlubování vašich znalostí, a to nejen před zkouškami. A snad bude i podnětem k zájmu o rozšíření vašeho obecně kulturního rozhledu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro SŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro SŠ / 5 až 9 - Český jazyk a kulturní přehled (Cvičebnice k přijímacím zkouškám na SŠ)