50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová

Kód: 2422998

Úplný název:

50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová (Lilienfeld Scott O., Lynn Steven Jay, Ruscio John, Beyerstein Barry L.):

Autor a popis:

Lilienfeld Scott O., Lynn Steven Jay, Ruscio John, Beyerstein Ba, Universum, 352 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
263 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
 

Prakticky každý den nás novinové zpravodajství, televizní pořady, filmy a internet bombardují nejrůznějšími tvrzeními ohledně celé řady módních psychologických témat. Mnohdy jsou však plné nesmyslů a obecně rozšířených mylných psychologických „faktů“, která nemají ve vědě žádnou oporu. Kniha 50 největších mýtů populární psychologie pomůže běžným čtenářům i studentům, aby se zorientovali v džungli omylů a polopravd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / 50 největších mýtů populární psychologie: Opravník obecně oblíbených omylů o lidském chová