501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko

Kód: 7209995

Úplný název:

501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko (Capone Phil): Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, jazz a klasickou kytaru

Autor a popis:

Capone Phil, Slovart, 256 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tento kompaktní slovník obsahuje více než 500 akordů spolu s jejich nejčastějšími tvary a uvádí jasné fotografie, jednoduché diagramy a návody. Kroužková vazba umožňuje rozložit knihu pro snadnou manipulaci během hraní. Nákresy prstokladu pro každý akord jsou jasně popsány v tabulce. Poznámky k technice jsou vždy uvedeny u řad akordů, které s nimi souvisí. Ať už preferujete rock, pop, blues, soul, jazz, funk, country nebo klasickou kytaru, tato kapesní příručka vám představí techniky pro skvělou hudbu z vašeho nástroje a pomůže vám stát se opravdovým mistrem akordů!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / 501 kytarových akordů - Ilustrované akordy pro rock, blues, soul, country, jazz a klasicko