Afrika země voodoo

Kód: 2604410

Úplný název:

Afrika země voodoo (Nekovář Frank):

Autor a popis:

Nekovář Frank, Frank Nekovář, 0 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Afrika, tajemný černý kontinent plný krásné přírody, byla a dosud je pro většinu lidí, zahalena oparem mystiky a tajemna. Léty pěstovanou nedosažitelností a exotikou. Zde se nachází Sahara-horká půda, kde si nikdo není jistý tím, že když se večer uloží k spánku, uvidí také svítání.

Při čtení se čtenář dostane do míst plných typického afrického koloritu. Projede Saharou, pozná zvyky Tuarégů, navštíví přístavy, setká se s kajmany. Přejede přes hřbety Guinejské vysočiny, kde zažije lov na krajtu skalní s kmenem pygmejů. Pozná život prostých lidí v subsaharské Africe, teploty ve stínu zde dosahují 50°C. Setká se s čaroději náboženství woodoo, kteří dosud provozují, tak jako dávné generace před nimi, svoje kouzla a rituály a jimi ovládají život lidí, kteří tu žijí. Náboženství který dalo podtitul této knize.

Situace, které prožil autor na vlastní kůži jsou mnohdy tak napínavé, že knihu není možné odložit dříve, než po dočtení celé kapitoly. Právě to je na knize jedinečné, že byla skutečně prožita a není náhražkou dojmů. Takovou knihu nemůže napsat nikdo kdo v Africe nežil. Dobrodružné příběhy hlavní postavy ještě násobí krásné ilustrace malířky Inky Delevové ve kterých jakoby zaznívala ozvěna mistrovských tahů Zdeňka Buriana.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Afrika země voodoo do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Afrika země voodoo.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Afrika země voodoo (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Afrika země voodoo bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Afrika země voodoo doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Afrika země voodoo