Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu

Kód: 8719314

Úplný název:

Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu (Tomšíček Jan): z Kapského mesta do Chocne na favoritu

Autor a popis:

Tomšíček Jan, CYKLOKNIHY, 300 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jan Tomšíček od mládí rád cestoval na kole a projel na něm hodně zemí Evropy. S kamarády společně postavili plachetnici Polárka, s níž se vydali na cestu kolem světa. Po osmi měsících zakotvili na jihu Afriky. Tam se Jan Tomšíček rozhodl, že cestu ukončí, zůstane v Kapském Městě, bude pracovat a cestovat na kole. Během téměř dvouročního pobytu našlapal na jihu černého kontinentu zhruba 25 tisíc kilometrů. Dobrý trénink pro to, aby se utvrdil v přesvědčení, že se vrátí domů na kole...
Co dodat? Cesta z Kapského Města do Chocně mu trvala 5 měsíců a 20 dní a na kole za tu dobu odšlapal 13 600 km. K tomu ještě nutno přičíst asi 800 km auty, kde to bylo pro kolo nesjízdné nebo kde bylo nebezpečno, 600 km vlakem přes Núbijskou poušť a 1700 km loděmi přes Asuánskou přehradu a Středozemní moře. Tedy celkem 16 700 šťastných kilometrů popisovaných v této knize.
„Afrikou domů na kole“ vychází již potřetí a stává se autorovou nejúspěšnější knihou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Afrikou domů na kole...z Kapského Města do Chocně na favoritu