Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena

Kód: 7243525

Úplný název:

Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena (Šťovíček Jan):

Autor a popis:

Šťovíček Jan, Brána, 280 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (39 Kč)
  / ks  
koupit
 

Expedice Vector IV-TransAfrikeena během 64 dní projela ve dvou automobilech africký kontinent od severu k jihu. Cesta, která měřila 23 500 km, vedla třemi kontinenty a expedice navštívila dohromady 16 států. Členové výpravy se pohybovali v sedmi horských masivech, sjížděli čtyři řeky na raftech a nafukovacích kanoích, v sedlech koní projeli část horského království Lesotho. Nedílnou součástí expedice byly národní parky s divokými zvířaty, zvané safari. Tím, že výprava dosáhla Střelkového mysu, dojela tak daleko na jih, jak se vůbec z Prahy autem dojet dá, a zažila spoustu dobrodružných i zábavných příhod. Nejzajímavější z nich líčí autor ve své nové knize doprovázené množstvím barevných fotografií.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Afrikou od severu k jihu - Expedice Vector IV-TransAfrikeena