Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci

Kód: 8752519

Úplný název:

Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci (Allen Gary):

Autor a popis:

Allen Gary, Bodyart Press, 208 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Akta Rockefeller nejsou smyšlenkou. Jsou celistvým, působivým a hrůzu nahánějícím výkladem snad nejvýznamnějších událostí naší doby. Popisují touhu Rockefellerů a jejich spojenců po vytvoření centrální světové vlády spojením superkapitalismu a komunismu pod jednou střechou v jejich režii.

Za sto let od doby, kdy John D. Rockefeller využil všemožné prohnané strategie, které ho napadly, k vytvoření gigantického ropného monopolu, vyšlo o Rockefellerech dost knih na zaplnění celé knihovny. Mnohé z nich jsem četl, a pokud vím, ani jedna se neodvážila odhalit ten nejpodstatnější aspekt příběhu Rockefellerů. Totiž ten, že Rockefellerové se svými spojenci se již nejméně padesát let pečlivě drží plánu na využití ekonomické síly k zisku politické nadvlády nejdříve nad Amerikou a pak zbytkem světa.

Mluvím tady o spiknutí? Přesně tak.

Jsem přesvědčen, že takový plán existuje. Svým rozsahem je mezinárodní, naplánován byl na generace a jeho cíle jsou neuvěřitelně zhoubné. Pravda na následujících stránkách vás mnohdy překvapí, někdy vám bude nepříjemná a v každém případě pro vás bude mít velký význam. Gary Allenovi se skvěle podařilo pospojovat stovky izolovaných skutečností a skrytých vodítek, ze kterých vyvstal jeden neklamný obraz tajemství Rockefellerů.

Obraz, který uvidíte, až otevřete Akta Rockefeller, vás možná bude šokovat. Z této knihy se dozvíte, proč se Rockefellerové drží právě takových postupů, jakých se drží, jaké jsou jejich cíle, kam chtějí Ameriku dovést… a proč je tak důležité, je zastavit.

Nabádám vás, abyste si Akta Rockefeller přečetli a doporučili i svým známým.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Akta Rockefeller - Strukturu novodobé politické moci