Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu

Kód: 2521360

Úplný název:

Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu (Disney Walt):

Autor a popis:

Disney Walt, EGMONT, 72 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
186 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mladá Alenka Kingsleighová byla vychována ve světě, kde fungují jistá pravidla, jimiž se všichni musejí řídit. Netuší, že je tajně spjata ještě s úplně jiným světem, čarovným a prapodivným, kde si králíci oblékají vesty a kde květiny umějí mluvit... tuto říši nazývají její obyvatelé Podzemí.
Ale po Strašném Zlodni, kdy krutá Srdcová Královna vyrvala vládu nad říší z rukou své sestry, laskavé Bílé Královny, se z Podzemí stalo temné a děsivé místo. Proti Srdcové Královně se vytvořila odbojová skupina Tajná Podzemní Společnost. Avšak jediný, kdo skutečně může osvobodit obyvatele Podzemí od Královniny krutovlády, je Alenka Kingsleighová.
Prožijte s Alenkou její největší dobrodružství, při kterém se naučí, že nic není nemožné... a při němž se sny stanou skutečností.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Alenka v říši divů - Obrazový slovník k filmu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let