Aleš a spol.

Kód: 7388296

Úplný název:

Aleš a spol. (Steklač Vojtěch, VHRSTI):

Autor a popis:

Steklač Vojtěch, XYZ, 264 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
73 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Po reedici titulu Bohoušek & spol. a novince Pekelná třída & spol. Zlatá kreditka, přichází NAKLADATELSTVÍ XYZ s dalším svazkem ediční řady Kompletní Boříkovy příhody. Tentokrát je hlavní postavou příběhů vedle vypravěče Boříka velký jedlík a dobrý kamarád Aleš.
Aleš je velký jedlík, a taky dobrý kamarád. Bez něho by parta kluků z pražských Holešovic nebyla taková, jakou ji známe. Jenže nic není natrvalo. Nejdříve do klukovských vztahů zasáhne nová spolužačka Růženka, která je přiměje k tomu, aby si mezi sebou zvolili vůdce. Pomůže jim vymyslet úkoly pro tuto volbu a všechny splní jen Aleš! Najednou se kulaťoučký a dosud bodrý kamarád stane nesnesitelným. Vše vyvrcholí při budování klubovny, kterou si kluci upravují z kůlny poblíž nádraží. Aleš se ocitá mimo partu. Zda se vrátí a zda se vyléčí z nemoci mocných, se dozvíte ve třetím svazku ediční řady Kompletní Boříkovy příhody.
Knížky ediční řady Kompletní Boříkovy příhody vycházejí s novými ilustracemi výtvarníka vystupujícího pod pseudonymem VHRSTI.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aleš a spol. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aleš a spol..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aleš a spol. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aleš a spol. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aleš a spol. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti do 10 let