Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze)

Kód: 7391742V

Úplný název:

Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze) (kol.):

Autor a popis:

SLOVART, 319 stran, jazyk - angličtina, 2013

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
799 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Reprezentativní publikace je i katalogem výstavy plakátů Alfonse Muchy z unikátní sbírky Ivana Lendla, která čítá na 120 plakátů. Kromě plakátů, kalendářů a dekorativních panó je doplněna o 50 reprodukcí přípravných skic k některým významným plakátům a unikátní fotografie. Celkem obsahuje 150 reprodukcí plakátů, kalendářů a dekorativních panó.

This monograph, published to coincide with the exhibition Ivan Lendl: Alfons Mucha in Prague, comprises newly- produced high-quality colour prints of all the exhibits in the Lendl collection, as well as more than 100 preliminary drawings, sketches and prints which allow the reader to take a peek into Mucha´s "art kitchen".
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Alfons Mucha - Plakáty ze sbírky Ivana Lendla (anglická verze)