Aloe Vera - Přírodní léčitel

Kód: 7205493

Úplný název:

Aloe Vera - Přírodní léčitel (Gage Diane):

Autor a popis:

Gage Diane, Pragma, 128 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
78 Kč (98 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Zázračnou léčivou sílu aloe vera využívá lidstvo více než čtyři tisíce let. Dnes je základem multimilionového průmyslu, vyrábějícího doplňky výživy a kosmetické a farmaceutické prostředky. Lékařské a vědecké společnosti neustále zkoumají výrazné regenerativní vlastnosti této rostliny.
Aloe vera při zevním užívání urychluje hojení ran a popálenin, omlazuje a změkčuje pokožku a vlasy, zmírňuje bolest svalů a kloubů a pomáhá při potížích s akné. Lékaři je obvykle používána při léčbě vážných poranění popálením nebo opařením, dentisty a stomatology ke zmírnění otoků a zápalů. Vnitřně se aloe užívá při léčení zácpy, žaludečních vředů, artritidy, cukrovky, vysokého krevního tlaku a množství jiných zdravotních problémů.
Diane Gage předkládá čtenářům vyvážený a mnohostranný přehled o vlastnostech této úžasné rostliny, podložený studiem a rozsálým výzkumem. Rozebírá biologické vlastnosti aloe vera a objasňuje léčivé účinky, které má na lidské tělo. Sleduje její využití v průběhu historie až ke kulturám tak vzdáleným, jako byli starověcí Egypťané, Arabové a původní obyvatelé Ameriky. Kniha, která je plná praktických rad o domácím pěstování aloe vera a jejím použití, vám poskytne veškeré informace, které o tomto přírodním rostlinném léčiteli potřebujete znát.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Aloe Vera - Přírodní léčitel do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Aloe Vera - Přírodní léčitel.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Aloe Vera - Přírodní léčitel (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Aloe Vera - Přírodní léčitel bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Aloe Vera - Přírodní léčitel doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Aloe Vera - Přírodní léčitel