Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní.

Kód: 7267512

Úplný název:

Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní. (Gantzhorn Ralf, Kurschnerová Iris): Nejkrásnejší túry od chaty k chate mezi francouzskou Riviérou a Vídní

Autor a popis:

Gantzhorn Ralf, Kurschnerová Iris,, Junior, 224 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
482 Kč (689 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato jedinečná publikace nabízí výběr nejkrásnějších túr od chaty k chatě pokrývající celou oblast Alp mezi francouzskou Riviérou a Vídní. Túry od chaty k chatě jsou královskou turistickou disciplínou, nejlepším způsobem, jak na vlastní kůži zažít rozmanitost přírody a atmosféru Alp. Autoři a fotografové představují v této nádherné obrazové publikaci 30 nejkrásnějších treků po tamních chatách. Jejich paleta sahá od snadných klasických tras, jako je Dolomitská vysokohorská značená cesta č. 1, až po obtížné vysokohorské túry, jako je přechod Bernské vysočiny. Velkolepé záběry doplňují autoři poutavými texty, přehlednými mapkami tras s výškovými profily a všemi podstatnými informacemi k uskutečnění túr. Kniha je jedinečným dárkem pro všechny milovníky hor.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Alpské treky snů - Nejkrásnější túry od chaty k chatě mezi francouzskou Riviérou a Vídní.