Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury

Kód: 2560739

Úplný název:

Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury (kol.):

Autor a popis:

Svojtka, 448 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
349 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
 

Každý, kdo chce pořádně porozumět lidskému tělu, musí začít u anatomie. Mnoho věcí, týkajících se zdraví a nemoci, tělesných způsobilostí a funkcí, je založeno na anatomii a nelze jim porozumět bez základních znalostí o lidském orgánovém systému a jeho strukturách. V době, kdy by každý člověk měl být zodpovědný za svoje tělo a zdraví, je užitečné řídit se odbornými příručkami a mít vždy po ruce základní učebnici anatomie. Tento Anatomický atlas je právě takovou srozumitelnou učebnicí ve vašich rukách. Pro lepší porozumění knihy, začíná každá z 16 kapitol vysvětlujícím textem s popisnými schematickými obrázky. Ty usnadní porozumění následujícím anatomickým zobrazením.
Grafický anatomický materiál v tomto atlase byl vybrán z toho nejlepšího, co je ve světě k dispozici. Najdete zde více než 600 obrázku, z nichž většina jsou klasické barevné kresby, množství objasňujících nákresu a rentgenových snímku. Všechny anatomické struktury jsou srozumitelně popsány a zároveň nechybí odborné latinské názvy. Snímky jsou opatřeny komplexními popisky. Zvýšená pozornost je věnována anatomickým strukturám, které
podléhají patologickým změnám nebo zranění. Podrobný rejstřík zaručuje rychlý přístup k tématu, které právě hledáte. Tento Anatomický atlas je pozvánkou na dobrodružnou cestu lidským tělem, která začíná zevním vzhledem a končí jednotlivou lidskou buňkou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Anatomický atlas - Orgány, systémy, struktury