Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla

Kód: 7352243

Úplný název:

Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla (kol.): Charakteristiky a tvurcí ztvárnení lidského tela

Autor a popis:

Svojtka, 208 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
139 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Anatomie pro výtvarníky je kniha vytvořená umělci pro umělce a představuje dynamický vizuální záznam základních charakteristik a tvůrčích možností, jak ztvárnit lidské tělo. Všichni umělci potřebují porozumět tomu, jak jednotlivé kosti a svaly vytvářejí charakter konkrétního pohybu či postoje a tvoří to, čemu říkáme základní tělesné atributy osobnosti jako celku. Není nutné učit se anatomické názvosloví: tato kniha vás na více než 200 názorných ilustracích seznámí s vizuálně přesvědčivou, přesnou prací, díky čemuž pochopíte, co potřebujete znát, abyste vdechli lidskému tělu ve svém výtvarném díle život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Anatomie pro výtvarníky - charakteristiky a tvůrčí možnosti ztvárnění lidského těla