Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací

Kód: 7336664

Úplný název:

Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací (Chantel Lysette): Interaktivní pruvodce andelskou komunikací

Autor a popis:

Chantel Lysette, Fontána, 244 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (298 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Archandělé k nám vždy promlouvají způsobem, kterému rozumíme, ale někdy potřebujeme pomoci uvědomit si jejich přítomnost. Když si vytvoříme svou vlastní "andělskou řeč" - svůj osobitý, jedinečný způsob spojení a spolupráce s anděly - navždy se vám otevře přístup k božskému zdroji, jehož útěcha, podpora a moudrost vám pomohou najít cestu životem a objevit skutečný smysl bytí. S příznačnou smělostí a zemitým humorem, Chantel Lysette nabízí zábavného, praktického průvodce a cvičebnici pro navazování kontaktů s vašimi anděly. Autorka vám pomůže formou zábavných aktivit a cvičení vytříbit intuitivní schopnosti, vytvořit si ideální prostor pro meditaci a otevřít se Boží prozřetelnosti. Pracovní listy a deníky vám umožní snadno si udržet přehled o svých duchovních setkáních.
Poznejte šestnáct různých andělů nejvyššího posla Gabriel, archiváře Metatrona, bodrého bojovníka Michaela, mírumilovného léčitele Rafaela a další, jež obývají výšiny nebeské. Seznamte se blíže s jejich osobností, s pocity, které evokují, jak se jeví, poznejte jejich charakteristická znamení a symboly a bezpočet dalších klíčů vedoucích k rozpoznání jejich přítomnosti a dešifrování jejich zpráv.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Andělská řeč - Interaktivní průvodce andělskou komunikací