Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu

Kód: 2421906

Úplný název:

Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu (McGerr Angela):

Autor a popis:

McGerr Angela, Knižní klub, 128 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Andělské karty vám umožní přijímat od andělů osobní vedení. Je na vás, abyste se tímto poselstvím řídili tak, že tyto konkrétní anděly s dobrým úmyslem pozvete do svého života. Andělské karty harmonie se týkají témat v současné fázi života. Jestliže otevřete svůj život andělům, kteří se projevují prostřednictvím předpovědi, zahájíte tím přeměnu a také začnete harmonizovat své fyzické (nižší) Já s duchovním (vyšším) Já prostřednictvím mostu svého srdce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Andělské karty - Srdce a duše, Jak vykládat karty a jak porozumět jejich významu