Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk

Kód: 7370352

Úplný název:

Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk (Radleigh Valentine, Virtue Doreen): Pruvodce symboly, zpusoby vykládání a podrobnými významy Andelských tarotových karet

Autor a popis:

Virtue Doreen, Ph. D., Synergie, 292 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (329 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Hledáte podrobného průvodcem mystickým světem tarotu? Chtěli byste se dozvědět více o významu jednotlivých karet a symbolů a způsobech vykládání Andělských tarotových karet? Doreen Virtue a Radleigh Valentine vám v této obsáhlé příručce ukazují vlídnější tvář tarotu, který tím znovu zpřístupňují jako prostředek komunikace s nebesy pro každého, aniž by narušili jeho schopnost přinášet úžasně přesná a podrobná poselství.
Tato úchvatná kniha vás nejprve provede po jednotlivých kartách Velkých arkán, známých jako „Snílkova cesta“, kdy vám dopodrobna vysvětlí všechny magické symboly a s nimi spojené významné životní události. V Malých arkánách vás pak naučí znát významy jednotlivých barev a karet vypovídajících o našem každodenním životě. Zároveň vám popíše jednotlivé představitele dvorních karet do takových podrobností, až budete mít pocit, že se jednalo o skutečné postavy. Doreen a Radleigh mají neuvěřitelnou schopnost vědět, co jejich čtenáře při vykládání karet zajímá. Díky tomu jejich kniha přináší odpovědi snad na všechny možné otázky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Andělské tarotové karty - Průvodce symboly, způsoby vykládání a podrobnými významy Andělsk