Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms

Kód: 7335033

Úplný název:

Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms (Baleka Jiří): English-Czech Diction.of Art..

Autor a popis:

Baleka Jan, LEDA, 200 stran, jazyk - čeština, 2003

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
213 Kč (290 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zcela nový slovník přináší více než 9 500 hesel z hlavních oborů umění, tedy z malířství, sochařství, grafiky, kresby, architektury a užitého umění, i ze souvisejících oblastí, jako jsou fotografie, lidové umění a řemeslo, restaurování a archeologie, teorie a kritika umění atd.

Slovník je určen pro studenty výtvarného umění, odborníky, učitele, novináře, překladatele, tlumočníky a všechny zájemce o výtvarné umění, kteří se setkávají s anglickými texty.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Anglicko-český slovník výtvarného umění / English-Czech Dictionary of Art Terms