Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí)

Kód: 7335081

Úplný název:

Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí) (kol.):

Autor a popis:

Leda, 512 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
733 Kč (999 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Jedinečný komplet učebnice, audionahrávek a interaktivního učitele zastoupeného počítačovým výukovým programem je určen začátečníkům až středně pokročilým. Komplet poskytuje důkladné osvěžení, utřídění, upevnění a rozvíjení znalostí angličtiny. Učebnici doprovázejí dvě audio CD s nahrávkami hlavních textů, dialogů a všech výslovnostních a poslechových svičení. Součástí kompletu je dále počítačový program Talk to Me, jehož hlavní síla sočívá v interaktivním nácviku výslovnosti a pohotového aktivního vyjadřování.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina - komplexní rychlokurs pro samouky (začátečníci,středně pokročilí)