Angličtina - No Problem

Kód: 8562426

Úplný název:

Angličtina - No Problem (kol.):

Autor a popis:

Kol., Gruber TDP, 300 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
990 Kč (1 395 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jaký míváte pocit v odborném knihkupectví? Když coby zájemce o ovládnutí obecné či odborné manažerské angličtiny stojíte zadumáni nad rozlehlými přihrádkami a oči vám přecházejí ze všech těch slovníků, učebnic, konverzací, gramatik, vybraných slovíček, návodů ke korespondencím, k telefonování, schůzování, psaní životopisů aj. ze všech těch knih, CD a DVD, sad slovíčkových kartiček...?
Zatoužíte, aby toho nebylo tak strašně mnoho - zatoužíte mít vše podstatné v jednom obalu. Co nejstručněji a nejvýstižněji.
Pokusem o takové řešení je komplet Davida Grubera "Angličtina No Problem". Nejžádanější verze "Professional" měla elegantní obal, knihu a šest CD. Nyní nabízíme i "odlehčenou verzi" - bez nákladného obalu a s USB flashkou místo šesti CD. Na 4GB flashce je (ve formátu MP3) profesionálně namluveno vše, co je v knize uvedeno anglicky. Plus část nejnutnějších záležitostí v češtině (například české ekvivalenty tisícovky nejpoužívanějích slovíček ve frekvenčním slovníčku).
Kniha má jedenáct částí - jejich názvy řeknou vše: Psychologie učení I (česky). Ostatní už je vše česko-anglicky: Psychologie učení II (Psychology of Learning II), Intenzivní kurz angličtiny (Intensive English Course), Slovník vět (Sentence Dictionary), Frekvenční slovníček slov (Frequency Word Dictionary), Prezentační dovednosti (Presentation Skills), Schůze a jednání (Meeting and Neogtiation Skills), Přesvědčivý projev (Persuasive Speech), Rétorika dle Aristotela (Aristotle Rhetoric), Principy správné diskuse (Proper Discussion Principles), Obrana proti trikům (Trics Protection).
Rozepisovat se o špičkové úrovni kompletu by bylo stejným nošením dříví do lesa, jako přesvědčovat čtenáře, že Lucie Bílá umí zpívat nebo Barbora Špotáková házet oštěpem. Jméno Davida Grubera je již přes dvacet let synonymem pro techniku duševní práce "jak se efektivně učit cizí jazyk". Tento komplet navazuje na šest vydání jeho bestselleru "Jak se efektivně učit cizí jazyk", které vyšly ve více než 15 dotiscích ve čtyřech jazycích (česky, slovensky, anglicky, německy). Za celých těch 20 let autor pečlivě sledoval zpětnou vazbu čtenářů, vážil si jejich připomínek - zkoumal, vylepšoval, vedl řadu kurzů expresní angličtiny pro zaneprázdněné. Analyzoval všechny možné metody studia od prostých klasických po velmi speciální a sofistikované.
A jeho závěr? Každá slušná metoda vás dovede k cíli, když ovládnete jemné psychologické umění "přinutit se - nepřestat - vytrvat" a když si psychicky dovedete z dřiny udělat úžasnou zábavu a dobrodružství poznání.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina - No Problem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina - No Problem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina - No Problem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina - No Problem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina - No Problem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina