Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice

Kód: 7335178

Úplný název:

Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice (Murray Jonathan P.): English in Medical Practice

Autor a popis:

Murray Jonathan P., Leda, 512 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
366 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Proces evropské integrace zasahuje i do povolání lékaře. V rámci spolupráce mezi evropskými lékařskými fakultami dochází k rozvoji programů mezinárodních výměn, stáží a nemocničních praxí. Cílem této příručky je praktickým způsobem pomoci medikům, lékařům a dalším zdravotnickým pracovníkům rychle si osvojit odbornou slovní zásobu v angličtině tak, aby byli schopni se bez problémů dohovořit s anglicky mluvícími pacienty či zvládnout anglicky psanou dokumentaci. Příručka může ovšem být užitečná i pro zahraniční studenty při hledání vhodného českého ekvivalentu.

První část uvádí základní slovní zásobu potřebnou k získání úplné anamnézy a provedení důkladného vyšetření. Druhá část obsahuje 21 kazuistik, popisujících celou škálu naléhavých stavů, s nimiž se lékaři běžně setkávají. Do třetí části jsou zařazeny další, tematicky pestré rozhovory. Ve čtvrté a páté části najdete tematické slovníčky, šestá část obsahuje seznamy důležitých nemocí a problémů řazené oborově. Obsáhlý seznam lékařských zkratek a několik příkladů lékařské korespondence je uvedeno v sedmé části. Poslední, osmá část pak přináší rozsáhlý a velmi užitečný soubor hovorových výrazů a obratů, s nimiž by lékař měl být obeznámen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina pro lékařskou praxi / English in Medical Practice