Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD

Kód: 9360003

Úplný název:

Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD (kol.):

Autor a popis:

IQ + Information, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
125 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Angličtina za 30 dní 1:
30 tématických interaktivních lekcí, každá orientačně na jeden den. V každé lekci text, výrazy, slovíčka, gramatika, obraty, fráze,konverzace, cvičení a testy. Živě namluvili rodilí mluvčí. Hovoří vše,na co uživatel v lekci klikne. Opakuje se tolikrát, kolikrát si uživatel přeje. Vše ihned také v češtině. Cokoli lze vytisknout - cvičení sesprávnými řešeními i bez nich. Výuka rychlostylem. Pracuje přímo zCD. Není nutná instalace. Žádná časová omezení. Žádné další poplatky. Ideální pronaprosté začátečníky i opakované začátečníky bez rozdílu věku.

Angličtina za 30 dní 2:
Dalších 30 tématických interaktivních lekcí, každá orientačně najeden den. V každé lekci text, výrazy, slovíčka, gramatika, obraty,fráze, konverzace, cvičení a testy. Živě namluvili rodilí mluvčí.Hovoří vše, na co uživatel v lekci klikne. Opakuje se tolikrát,kolikrát si uživatel přeje. Vše ihned také v češtině. Cokoli lze vytisknout - cvičení se správnými řešeními i bez nich. Výuka rychlostylem. Pracuje přímo z CD. Není nutná instalace. Žádná časová omezení.

Angličtina za 30 dní 3:
Posledních 30 tématických interaktivních lekcí, každá orientačně na jeden den. V každé lekci text, výrazy, slovíčka, gramatika,obraty, fráze, konverzace, cvičení a testy. Živě namluvili rodilímluvčí. Hovoří vše, na co uživatel v lekci klikne. Opakuje se tolikrát, kolikrát si uživatel přeje. Vše ihned také v češtině. Cokoli lze vytisknout - cvičení se správnými řešeními i bez nich. Výuka rychlostylem. Pracuje přímo z CD. Není nutná instalace. Žádná časová omezení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / Angličtina za 30 dní 1-3 - sada 3CD