Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti)

Kód: 2550917

Úplný název:

Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti) (kol.):

Autor a popis:

Rebo, 64 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
35 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Prostřednictvím dvacítky úžasných projektů ožijí oblíbení dětští hrdinové Angry Birds. S trochou šikovnosti si děti díky návodům v této knížce vyrobí superptáky a úskočná prasátka - od letadélek přes prak až po maňásky, prsťáky a loutky i s divadlem. Čeká je zkrátka spousta tvořivé zábavy!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Angry Birds Playground - Super nápady a vychytávky (20 skvělých projektů pro tvořivé děti)