Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství

Kód: 7205967

Úplný název:

Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství (kol.): Sbohem dietnímu šílenství

Autor a popis:

Pragma, 204 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Konec s diktaturou diet, režimem koster! Ženy musí mít zase možnost vypadat jako ženy, být hubené, pokud to tak příroda zařídila, štíhlé, sportovní i trochu zakulacené, aniž by kvůli tomu byly považovány za bezcharakterní hříšnice. A chce-li být některá jako kulička, je to pouze a jenom její problém a rozhodně otázka zdraví. Samozvaných guru hmotnosti se to ovšem vůbec netýká.

Nebude snadné osvobodit se od diktatury diet a od biče kalorií. Kolem kultu těla se totiž rozrostlo celé impérium, v němž vládnou módní návrháři, lázeňské hotely, terapeuti,

ženské časopisy a plastičtí chirurgové a všechny přívrženkyně vychrtlého vzhledu využívají veškerou moc k tomu, aby vnutily příznivkyním nákypů a závinů, sýrů a kaviáru, paštiček a uzené šunky špatné svědomí.

Chcete-li toto impérium svrhnout, musíte odhalit mocenský aparát. Proto autorky provedly průzkum, kdo vlastně těží z kultu štíhlosti, jak funguje diktatura diet, a vyvinuly návrhy, jak se od ní osvobodit. Odměna: posadit se ke stolu, objednat si menu a ani chvilinku neuvažovat o kaloriích nebo joulech. A když máte pocit, že bylo jídlo trochu příliš vydatné, dáte si prostě hodinku cvičení navíc. Protože vás to těší. A ne proto, že to ráno psali v novinách.

Dopřejte si chutné menu upravené podle pikantního receptu dvou žen, které už mají z dobrých důvodů kultu hubenosti po krk.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Ano prosím, se šlehačkou! - Sbohem dietní šílenství