Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů

Kód: 7546015

Úplný název:

Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů (kol.):

Autor a popis:

Fortuna Libri, 128 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
119 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nejen pro seniory, ale i pro pacienty postižené mozkovou příhodou či Alzheimerovou chorobou

Větší tvary, výrazné vzory, silnější čáry, hledání rozdílů

Statisíce unavených žen, ale i mužů v produktivním věku po celém světě objevily kouzlo omalovánek. Nelze žít jen ve stresu, neustále za něčím spěchat! Nejen v produktivním věku se muže člověk cítit unavený, vystresovaný, i když okolí má pocit, že je v pohodě, je přece v důchodu! Omalovánky, terapie barev, ale i další nápady, které jsou v této publikaci, jsou to pravé, co může přivést na jiné myšlenky.
Omalovánky jsou také ideální terapií pro pacienty postižené mozkovou příhodou, např. pro trénink tzv. Tužkového úchopu - funkce tří prstů (bříško palce a ukazováku + boční strana posledního článku prostředníku) a opora o hřbet ruky. Hledání rozdílů zas nutí k soustředění.
Využití mají i pro trpící Alzheimerovou chorobou, pro tzv. arteterapii. Předmětem této činnosti je zlepšit koordinaci rukou očí a snížit neklid, rehabilituje se paměť a jemná motorika. Pacient produkuje hmatatelnou věc, na kterou se může kdykoliv podívat a těší ho to.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Antistresové omalovánky

 
Knihkupectví / Volný čas / Antistresové omalovánky / Antistresové aktivity pro seniory 2 v 1 - Omalovánky, hledání rozdílů