Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku?

Kód: 7243480

Úplný název:

Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku? (Heering Kurt-J., Müller Jo):

Autor a popis:

Heering Kurt-J., Müller Jo, Brána, 240 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
37 Kč (49 Kč)
  / ks  
koupit
 

Podle výpočtů starého mayského kalendáře skončí datem 21. 12. 2012 současný věk. Co bude potom? Nastane konec světa? Zemětřesení? Potopa? Požáry? Přežije lidstvo? Předpovědí o konci světa bylo už nepočítaně, ale na rozdíl od ostatních scénářů nutí proroctví Mayů vzhledem k přesnosti a vědecké fundovanosti jejich výpočtů k zamyšlení. Touto problematikou se ve své knize zabývají autoři Kurt-J. Heering a Jo Müller. Nejenže se kriticky staví k četným více či méně pavědeckým teoriím o konci světa, ale důkladně se věnují mayské kultuře a výsledkům mayské vědy. Základním východiskem autorů je jejich snaha o maximální objektivitu. Spor spočívá v tom, zda svět čekají k uvedenému datu změny, a pokud ano, tak proč. Dojde ke zkáze nebo k nějaké přeměně, k nové dimenzi? Například u katastrofických nebo polokatastrofických scénářů se naskýtají úvahy o vlivu kosmických sil, o poruchách zemského povrchu, speciálně o posunu zemských desek. Co se stane? Jaký bude rozsah těchto změn? Všechny tyto otázky a problémy berou autoři v úvahu, snaží se k nim zaujmout racionální stanovisko a vést polemiku tak, aby si čtenář udělal závěr sám.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Záhady

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Záhady / Apokalypsa 2012 - Proroctví Mayů o konci světa, Spěje lidstvo k zániku?